Genel 05 KASIM 2009 / 12:29

WD geleneksel kurumsal pazar sınıfına girdi

WD; 10.000 RPM, 2.5 inç, küçük boy, SAS arayüzüne sahip sabit sürücüleri ve büyük hacimli sevkıyat ile geleneksel kurumsal pazar sınıfına girdiğini duyurdu.

WD; 10.000 RPM, 2.5 inç, küçük boy, SAS arayüzüne sahip sabit sürücüleri ve büyük hacimli sevkıyat ile geleneksel kurumsal pazar sınıfına girdiğini duyurdu.


WD S25'in, 300 GB'a kadar yüksek performanslı depolama sağlıyor. Hem kritik göreve sahip kurumsal sunucular hem yüksek I/O-güdümlü uygulamalar ve konfigürasyonlar gibi kurumsal depolama uygulamaları için hem de veri merkezleri ve veri dizileri için uygun olduğu söyleniyor.

WD S25, 3 GB/s ve 6 GB/s SAS arabirimlerine ve 128 MB/saniyelik sürdürülebilir ardışık veri hızına sahip. Her hangi bir kurumsal hizmet talebi için gerekli olan hızı karşılamanın yanı sıra WD S25, 1.6 M saatlik MTBF (Arıza Yapmadan Çalışma Süresi) değerine sahip.

WD Başkanı ve CEO'su John Coyne yeni ürün gamıyla ilgili oalrak, "Geleneksel kurumsal pazara girişimiz, WD'nin geniş pazar ve ürün portföyünü genişletme ve çeşitlendirmesi stratejisini devam ettiriyor. Dolayısı ile adreslenebilir gelir fırsatımızı belirgin biçimde artırıyor." yorumunda bulunuyor ve "Önceki pazar genişleme ve çeşitlendirme çabalarımızda olduğu gibi, kalite, müşteri hizmetleri, teknoloji ve hizmet ettiğimiz her bir pazarda güçlü bir konum kazandıran bu değerler ile WD geleneksel kurumsal alana daha da yaklaşacaktır" diye ekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun