Genel 26 OCAK 2010 / 12:00

WD'den özel 14 Şubat hediyesi

Bu yıl Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize, anılarınızı daima yaşatacak anlamlı bir hediye verin.

Bu yıl Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize, anılarınızı daima yaşatacak anlamlı bir hediye verin.


My Book ve My Passport serisi ile 2 TB' a kadar müzik, fotoğraf ya da video depolama imkanı sağlayan WD harici sürücüler, çoklu renk seçenekleri ve yeni tasarımlarıyla en güzel anlarınızı unutulmaz kılarken, sizlere anılarınızı saklayabileceğiniz güvenli bir ortam sunuyor.

WD My Book Elite ve My Book Studio sürücüleri 2 TB'a kadar depolama imkanı sağlarken, yeni modern tasarımı ile şimdi daha küçük ve daha zarif. WD My Book Elite ve My Book Studio taşınabilir sürücüleriyle neler depoladığınızı hatırlamak için kendi kişiselleştirilmiş sürücü etiketinizi oluşturabilirsiniz. Etiketi, sürücü takılı değilken dahi görüntüleyebilirsiniz. Ekranda, aynı zamanda kullanılabilir kapasite ve güvenlik durumunu da yer görebilirsiniz.

Yeni My Passport Essential ve My Passport Elite sürücüleri de 320 GB ile 640 GB arasında değişen kapasitelerde ve beyaz, mavi, kırmızı, gümüş ve siyah, anot edilmiş kırmızı, anot edilmiş mavi ve mangal kömürü siyah metalik gibi farklı renk ve kapasite seçenekleriyle sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun