Genel 08 MART 2010 / 14:39

Warner Bros, Space Invaders'in filmini çekecek

Dünyanın en kolay senaryolarından biri olacağı kesin.

Dünyanın en kolay senaryolarından biri olacağı kesin.


Warner Bros'un, bilgisayar oyunları arasında en bilindik klasiklerden biri olan Space Invaders'in filmini çekme hazırlığında olduğu söyleniyor. İşin ilginç tarafı, filmi çekilecek olan Space Invaders ekranın altında sadece sağa ve sola hareket edebilen bir uzay gemisiyle, üstten saldıran birkaç düzine yaratığı avlamaya çalıştığınız 1978 doğumlu son derece basit bir bilgisayar oyunundan ibaret. Bu da olası senaryo konusunda akıllarda merak uyandırıyor.

Büyük ihtimalle proje gerçekleşirse ortaya çıkacak olan yapım, galaksiyi ele geçirmeye çalışan kalabalık bir gruba karşı gemisiyle tek başına mücadele eden kahraman bir pilotun mücadelesinin anlatan bol aksiyonlu, bol animasyonlu bir yapım olacak.

Filmin olası prodüktörleri arasında Mark Gordon, James Blum ve Guymon Casady'nin adı geçiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun