Genel 23 ŞUBAT 2016 / 13:26

WarCraft filminin çıkış tarihi geriye çekildi

Merakla beklenen WarCraft filmiyle ilgili güzel haber, filmin Facebook sayfası üzerinden verildi.

İnanılmaz bir hikaye derinliği barındıran WarCraft evreninin filminin çekildiğini elbette ki duymuşsunuzdur. Yönetmenliğini Duncan Jones'un üstlendiği film, CGI teknolojisi ile gerçek görüntüleri bir araya getirerek harika bir görsel kaliteyle karşımıza çıkacak. Ne var ki filmin çıkış tarihi ilk olarak Star Wars: Güç Uyanıyor ile aynı güne denk gelmesiyle beraber önce Mart'a, daha sonra da 10 Haziran tarihine ertelenmişti. WarCraft hayranlarını büyük üzüntüye uğratan bu gelişmeden sonra şimdi de "sevindirici" bir haber ile karşınızdayız.

Filmin çıkış tarihi 1 hafta geriye çekildi. Böylece WarCraft, 3 Haziran'da beyaz perdede gösterime girecek. Blizzard'ın filmle ilgili çeşitli planları da bulunuyor. Benzer tarihlerde çıkacak olan yeni World of WarCraft: Legion ek paketine çeşitli avantajlar getireceği konuşuluyor.


O zaman... Lok'tar ogar!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun