Genel 26 EKİM 2010 / 11:00

Walkman ölmedi, yüreğimizde yaşıyor

Walkman üretiminin tüm dünyada durdurulduğu haberlerine Sony’dan yanıt gecikmedi.

Walkman üretiminin tüm dünyada durdurulduğu haberlerine Sony’dan yanıt gecikmedi.


Dün medyada yer alan Sony’nin tam da iPod’un doğum gününde Walkman üretimini durdurduğu haberlerine Sony açıklık getirdi.

Walkman üretiminin durdurulmasına ilişkin haberlerinin asılsız olduğunu bildiren Sony, “Taşınabilir kasetçalar Walkman’in üretimini Japonya’da durdurduğumuz haberi, maalesef birtakım yazılı ve online mecralarda “Walkman markasının küresel çapta sonu” şeklinde, yanlış bir biçimde yansıtıldı. Walkman üretimi, sadece Japonya’da durduruldu, ancak Japonya’da ve tüm dünyada Walkman MP3/MP4 çalar satışları yepyeni ürün gamları ile devam etmektedir. Ayrıca Japonya haricinde tüm dünyada Walkman kasetçalar satışları da devam etmektedir” açıklamasını yaptı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun