Genel 13 KASIM 2012 / 14:45

Volfram BT personeli olmak isteyenlere eğitim veriyor

Volfram, BT personeli olmak isteyenlere sunduğu eğitimler ve uluslararası sertifika sınavlarıyla, katılımcıları rekabet ortamında öne çıkarmayı vadediyor. Microsoft ürünlerinde yetkili eğitim merkezi olan Volfram’ın danışmanları tarafından verilen eğitimler, gerek sertifika sınavlarına hazırlık sürecinde gereken bilgi ve deneyimi katılımcılara sunuyor.

Microsoft Learning Partner ve Prometric Testing Center unvanlarıyla birçok alanda yetkili sınav merkezi olan Volfram’ın tecrübeli danışmanı ve kurucusu İ.Sinan Tatlıgil, Microsoft Windows sunucu ürünlerinden Microsoft System Center gibi BT yönetim araçlarına, ISO 27001’den ITIL’a kadar birçok alanda seminerler, eğitimler ve resmi sınavlar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Sınav ücreti yok

Katılımcılar, Volfram laboratuvarlarındaki güncel altyapı sayesinde uluslararası standartlarda gerçekleştirilen eğitimler ile sertifikalarına sahip oluyor. Üstelik eğitimleri satın alan katılımcılar, değeri 400 doları bulan sınav ücretlerini ödemiyor, uluslararası sertifikalara ücretsiz sahip oluyor.

Volfram, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan kurumlara, Ataşehir’in merkezindeki 20 kullanıcı kapasiteli laboratuvarıyla hizmet veriyor. Intel’in en yeni işlemcileriyle donatılmış performanslı bilgisayar laboratuvarında tüm teknolojik imkânlara sahip bir şekilde verilen eğitimler tamamen katılımcı memnuniyetini hedefliyor.

Detaylı bilgi için www.volfram.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun