Genel 28 NİSAN 2010 / 07:55

Vodemnet'le mobil internet devri başlıyor

Vodafone'un Vodemnet paketleriyle mobil interneti haftalara, günlere ve hatta saatlere bölmek mümkün.

Vodafone'un Vodemnet paketleriyle mobil interneti haftalara, günlere ve hatta saatlere bölmek mümkün.


Vodafone, 3G teknolojisinde sürdürdüğü çalışmalarına Vodemnet Paketleri'yle devam ediyor. Saatlik, günlük veya haftalık seçenekleri bulunan Vodemnet Paketleri, herkese mobil internet keyfini, kontrat veya formalite ile uğraşmadan ve megabayt sınırı olmadan sunuyor.

İster saatlik, ister günlük isterse haftalık sunulan Vodemnet Paketleri hem faturalı hem faturasız hatlar için geçerli. Bir saatlik internet tüm vergiler dahil 99 kuruş, günlük kullanımlar 3.99 TL, haftalık kullanımlar ise 18.99 TL, olan Vodemnet paketlerine abone olmak için Vodeminizi bilgisayara takarak bir kısa mesaj atmanız yeterli. Örneğin saatlik Vodemnet paketini almak için ABONE SAATLIK VODEMNET yazarak 3636'ya gönderebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun