Genel 24 EYLÜL 2008 / 10:28

Vodafone Türkiye'nin iPhone 3G hamlesi

Vodafone, iPhone 3G'yi Türkiye'de rakibinden önce satışa sunma yarışında bir adım öne geçti. 25 Eylül gecesi iPhone 3G kutlamalarla satışa çıkıyor.

Vodafone, iPhone 3G'yi Türkiye'de rakibinden önce satışa sunma yarışında bir adım öne geçti. 25 Eylül gecesi iPhone 3G kutlamalarla satışa çıkıyor.


Vodafone Türkiye, merakla beklenen iPhone 3G’yi, 25 Eylül’ü 26 Eylül’e bağlayan gece satışa sunuyor. İlk iPhone’lar çeşitli sürprizlerle, Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy'da Türkiye’deki iPhone meraklılarıyla buluşacak. Kanyon Apple Premium Reseller Troy ve Bağdat Caddesi Vodafone Store, saat 16.00’dan 02.00’ye kadar sürecek şovlar, DJ performansları ve dans gösterileriyle renklenirken, iPhone coşkusu sokaklara taşacak.


Vodafone ayrıca N101 FM ve Power FM dinleyicilerini de iPhone 3G sahibi yapıyor. 24-25 Eylül tarihlerinde Power FM’de Geveze sabahları, Bay J ise akşamları düzenleyecekleri yarışmalarla, şanslı dinleyicilerine iPhone 3G armağan edecek. Usta radyocu Cem Ceminay ise 25 Eylül gecesi N101 FM’deki programında 3 şanslı kişiyi iPhone 3G sahibi yapacak.


iPhone 3G’yi dünyadaki cep telefonu kullanıcılarına sunan ilk operatör olan Vodafone, tüm dünyada heyecanla karşılanan bu telefonu şimdiye kadar Avustralya, Yeni Zelanda, İtalya, Portekiz, Yunanistan, Hindistan ve Çek Cumhuriyeti’ndeki kullanıcılarla buluşturdu. Vodafone, iPhone 3G’yi bu yıl içinde Türkiye’deki cep telefonu kullanıcılarıyla da buluşturacağını açıklayan ilk GSM operatörü olmuştu.


Vodafone nasıl bir tarife kapsamında hangi maliyetle iPhone 3G'yi satacağını duyurmadı. Sizin için bu bilgiye erişiyoruz. Öğrenir öğrenmez paylaşacağız.


Ayrıca daha önce 26 Eylül'de iPhone 3G satışına başlayacağını duyuran Turkcell'in de nasıl bir karşı hamle yapacağını sorduk. Yanıtını alır almaz paylaşacağız.


Avea aboneleri; sizin için Avea'yla da irtibata geçiyoruz. Onların bir iPhone planı olup olmadığını öğreneceğiz.


Bizi takip etmeye devam edin.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun