Genel 05 KASIM 2008 / 13:06

Vodafone Türkiye Genel Müdürü koltuğu için yarış devam ediyor

Yeni aday Ukrayna'dan...

Yeni aday Ukrayna'dan...


Attila Vitai'nin görevden ayrılmasından bu yana Türk ve yabancı birçok kişinin adı Vodafone Türkiye Genel Müdürlüğü pozisyonu için anıldı. Ancak hiçbiri resmiyet kazanmadı.


 


Şimdiyse kulislerde konuşulan yeni bir isim var: P&G Ukrayna Genel Müdürü Emin Özkan.


 


Uzun yıllardır uluslarararası platformda yöneticilik deneyimi olan Özkan ile ilgli Vodafone Türkiye'yi aradık; bu ismi ilk defa duyduklarını söylediler ama konu hakkında bir ipucu da aldık. Vodafone'daki arkadaşlara göre yeni genel müdür belliymiş ve yurtdışında eğitimlere giriyormuş.


 


Yurtdışı ve eğitim kelimeleri yan yana gelince de Emin Özkan ismi ağırlık kazanıyor. Bu duyumun gerçek olup olmadığını anlamak içinse bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok. Bakalım Özkan yeni Vodafone Türkiye Genel Müdürü mü olacak, yoksa daha önce kulislerde konuşulan isimlerin arasına mı eklenecek?

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun