Genel 17 EYLÜL 2010 / 13:44

Vodafone memnun kalmazsanız paranızı iade edecek

Vodafone’a numarasını taşıyan aboneler, memnun kalmazsa 1 aylık konuşma bedelini geri alabilecek.

Vodafone’a numarasını taşıyan aboneler, memnun kalmazsa 1 aylık konuşma bedelini geri alabilecek.


17 Eylül tarihinde düzenlenen basın toplantısında Vodafone, numaralarını ilk kez Vodafone’a taşıyacak abonelerin kalıcılığını sağlamak için “Memnun Kalmazsanız Paranız İade” isimli yeni kampanyasını duyurdu. Yeni reklamlarını da basınla paylaşan Vodafone’un bir diğer sürprizi ise toplantıya katılan Şafak Sezer oldu.

“Memnun Kalmazsanız Paranız İade” kampanyası kapsamında numarasını ilk kez Vodafone'un faturalı hattına taşıyan aboneler, Vodafone'un hizmetlerini bir ay boyunca deneme fırsatı yakalayacak. Hizmetlerden memnun kalınmadığı takdirde bir aylık konuşma bedeli aboneye iade edilecek.

15 Eylül’de başlayan kampanyadan faydalanmak içinse abonelerin numaralarını ilk kez Vodafone’a taşımış olması gerekiyor. Abonelerin ayrıca Vodafone’un faturalı hat tarifelerinden birini seçmesi gerekiyor. Vodafone hizmetlerinden memnun kalmayan “1 aylık” aboneler müşteri hizmetlerini arayarak para iadesi talebinde bulunabiliyor.

9 Kasım tarihine kadar sürecek kampanyayla ile Vodafone abone sayısını artırmak isterken, aynı zamanda en çok tavsiye edilen operatör olmayı hedefliyor.

Kampanyayı Türkiye mobil iletişim sektöründe bir "ilk" olarak tanımlayan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ise kampanyanın detaylarına değinirken şu açıklamaları yaptı: “Vodafone olarak son 1,5 yıldır müşteri memnuniyetine odaklı operasyonlar yürütüyoruz. Müşteri memnuniyetinde fark yaratacak hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz ve bu vesileyle sunduğumuz yeni kampanyamızla herkesin Vodafone’u denemesini istiyoruz. son 1,5 yılda yaptığımız 2 milyar TL’lik yatırım ile Vodafone’un çekim gücü ve altyapı teknolojilerine çok güveniyoruz ” dedi.

Toplantıda Vodafone reklamlarında Selim karakterini canlandıran Şafak Sezer ise sunduğu teatral şovun ardından Vodafone raklamlarından çok keyif aldığını belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun