Genel 08 ŞUBAT 2010 / 07:15

Vodafone'lu anneler SMS ile bilgileniyor

Vodafone, iş ortağı Timwe ile geliştirdiği yeni hizmet sayesinde anne adayları, hamileliğin tüm süreçleri hakkında SMS'lerle bilgilendiriliyor.

Vodafone, iş ortağı Timwe ile geliştirdiği yeni hizmet sayesinde anne adayları, hamileliğin tüm süreçleri hakkında SMS'lerle bilgilendiriliyor.


Vodafone, Türkiye'de yeni bir hizmeti abonelerine sundu. "Vodafone Anne Çocuk Servisi" ile Vodafone abonesi anne-baba adayları, hamilelikte yaşanan süreçler hakkında kişiye özel bilgi alabilecek. Vodafone'un iş ortağı Timwe ile birlikte geliştirdiği yeni hizmetten yararlanmak için "BEBEK" yazarak 3435'e kısa mesaj gönderen abonelere, bebeğin tahmini doğum tarihi sorulacak ve doğuma kalan süreye göre kişiye özel bilgiler gönderilecek.

Vodafone Anne Çocuk Servisi'ne kayıt olan abonelere haftada iki SMS gelecek. Bu mesajların birincisinde anne ve bebek gelişimi ile ilgili, ikincisinde ise hamilelik dönemi ile ilgili öneriler yer alacak. Vodafone Anne Çocuk Servisi'nden verilecek bilgiler, hamilelik döneminin yanı sıra doğum sonrası çocuğun gelişiminin takip edildiği ilk 7 yılı da içeriyor. Böylece ebeveynler doğumdan sonra da bebeklik ve ilk çocukluk döneminde bu önemli desteği almaya devam edebilecek. Servis bedeli haftada 5 SMS / 10 kontör olarak belirlenmiş.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun