Genel 13 MAYIS 2010 / 11:39

Vodafone İstanbul üçüncüsü oldu

SGK, Vodafone'u primlerini yüksek ve düzenli ödediği için ödüllendirdi.

SGK, Vodafone'u primlerini yüksek ve düzenli ödediği için ödüllendirdi.


Kayıt dışı ekonomisiyle neredeyse ün yapmış olan ülkemizde Sosyal Güvenlik Kurumu, primlerini düzenli yatıranları ödüllendirdi. Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren mobil iletişim şirketi Vodafone, İstanbul'un en yüksek ve düzenli prim ödeyen üçüncü şirketi oldu.

Vodafone, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından farklı şehirlerde en yüksek ve en düzenli prim ödeyen firmalara verilen ödüllerde, dünyanın 34. büyük ekonomisine sahip İstanbul'da üçüncü oldu. Birinci Türk Hava Yolları, ikinci ise Arçelik oldu. SGK İstanbul İl Müdürü Mustafa Kuruca'nın katılımıyla, 12 Mayıs Çarşamba akşamı Cemile Sultan Korusu'nda düzenlenen törende ödül plaketi Vodafone Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Rengin Onay tarafından alındı.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Rengin Onay, "Türkiye'nin yüzde 55'lik üretim ve yüzde 45'lik ticaret hacmine sahip olan bir şehirde en yüksek ve düzenli SGK primi ödeyen 3. şirket olma unvanını elde etmemiz, sosyal güvenlik konularına verdiğimiz önemin taçlandırılması özelliğini taşıyor" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun