Genel 04 MAYIS 2010 / 14:26

Vodafone "İş Ortağı" olmaya geliyor

Vodafone kurumsal hizmet programı "İş Ortağım"ı düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.

Vodafone kurumsal hizmet programı "İş Ortağım"ı düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.


Vodafone'un kurumsal hizmet programında, avantajlı tarifeler, yurtiçi fiyatlarıyla uluslararası görüşmeler yapma imkanı, bütün veri ve ses iletişimini tek elden sağlayan çözümler, avantajlı cihaz kampanyaları ve kurumsal müşterilere özel müşteri danışmanı yer alıyor.

İstanbul Maslak'taki Vodafone Plaza'da yapılan toplantıda, Vodafone İş Ortağım programının küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara sağlayacağı katkılar, 3 farklı ofis ortamında uygulamalı olarak gösterildi.

Toplantıda konuşan Vodafon Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç, bu hizmet programıyla kurumlara ilk defa uluslararası konuşmalar yapılma imkanı verildiğini söyledi. İş Ortağım cep uygulamalarının web sitesinden bedava indirilebildiğini ifade eden Alıç, bu uygulamaların hizmet programı aboneleri için bedava olacağını belirtti.

Toplantıda Multi İnternet ve Multi Santral cihazları fark yaratacak ürünler olarak ön plana çıkarıldı. Multi İnternet cihazına 3G modem ve ADSL bağlantısı aynı anda yapılabiliyor. Herhangi birinde kesilme olduğunda diğeri ile devam edilebiliyor. Multi Santral cihazında ise sabit telefondan cep telefonları da aranabiliyor. Bu sayede telefon faturaları da düşüyor.

Anlatılan uygulamalardan Araç Takip Sistemi, şirkete bağlı her aracın uydudan nerede olduğunun tespit edilmesini sağlıyor. Böylece büyük filolara sahip şirketler için önemli bir uygulama gibi gözüküyor. Bir diğer dikkat çekici uygulama ise Cep Çevirmen. Bu uygulama ile Türkçeden ya da Türkçeye 5 dilden anında tercüme yapılabiliyor.

Toplantıda reklam filmlerinde gönüllü olarak yer alan işletme sahiplerine Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, yaptıkları katkılardan dolayı kendilerine plaket verdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun