Genel 25 OCAK 2010 / 06:03

Vodafone, IBM Türk'e hizmet verecek

Mobil iletişim hizmetleri için Vodafone Türkiye ile anlaşma imzalayan firmalar arasına IBM Türk de katıldı.

Mobil iletişim hizmetleri için Vodafone Türkiye ile anlaşma imzalayan firmalar arasına IBM Türk de katıldı.


Türkiye'de mobil iletişim hizmetlerini Vodafone Türkiye'den alan büyük şirketlerin sayısı hızla artıyor. Son olarak, Vodafone Türkiye'yi tercih eden kurumsal müşteriler arasına, teknoloji sektörünün öncülerinden IBM Türk de katıldı. İki kurum arasında imzalanan anlaşmaya göre IBM Türk, mobil iletişime dair ses, veri ve e-postayı da içeren tüm hizmetleri Vodafone Türkiye'den alacak.

Anlaşma ile ilgili bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, "Mobil iletişim teknolojilerine öncülük eden Vodafone'un sunduğu imkanlardan ve yüksek hizmet kalitesinden yararlanmak isteyen kurumların sayısı ülkemizde de hızla artmaktadır" dedi. Kızıldağ sözlerine şöyle devam etti: "Şubat 2009'da sektörün küresel düzeyde en saygın platformlarından olan GSMA tarafından ‘En İyi Kurumsal Mobil Hizmeti' ödülünü alan Vodafone olarak, ülkemizdeki kurumsal müşterilerimizin ‘güvenilir iletişim ortağı olma' misyonu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sahip olduğumuz uluslararası bilgi birikimi ve deneyimlerimizi Türkiye'ye aktararak hizmetlerimizi çeşitlendiriyor ve zenginleştiriyoruz. Bu hizmetlerimizin her gün daha fazla sayıda kurum tarafından takdir edilmesi ve bu kurumlar arasına IBM Türk'ün de katılması bizi memnun etmektedir."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun