Genel 09 MART 2010 / 13:31

Vodafone harikalar diyarına çağırıyor

Vodafone "Alis Harikalar Diyarında" filmine özel olarak hazırladığı içeriklerle herkesi maceraya davet ediyor.

Vodafone "Alis Harikalar Diyarında" filmine özel olarak hazırladığı içeriklerle herkesi maceraya davet ediyor.


Vodafone avantajlı kampanyalarına bir yenisini Nokia 5130 XpressMusic ve 5230 akıllı telefon modelleriyle ekledi. Vodafone Türkiye'nin düzenlediği kampanyada sunulan Nokia cihazlarla birlikte, Vodafone Live mobil "Alis Harikalar Diyarı" içerikleri veriliyor. Bu içerikler arasında mobil oyun, ekran koruyucu, duvar kâğıdı ve birbirinden ilginç temalar yer alıyor.

Vodafone Türkiye'nin Alis Harikalar Diyarında filmine özel olarak hazırladığı kampanyada sunduğu Nokia 5130 XpressMusic modeli, medya dosyalarını kolay bir şekilde paylaşmayı mümkün kılıyor. Nokia 5130 XpressMusic sadece 279 TL'ye, tüm World Card sahiplerine 6 taksit seçeneğiyle Vodafone Cep Merkezleri'nde satışa sunuluyor.

Vodafone'un sunduğu diğer model olan tam ekran dokunmatik akıllı telefon Nokia 5230 ise 399 TL fiyat etiketine sahip. Ovi Store ve Ovi Maps 3'ün yanı sıra MySpace, Facebook gibi sosyal ağlara yönelik widget'lar ile birlikte gelen Nokia 5230, A-GPS, 2MP kamera ve ekstra müzik keyfi için 3.5 milimetre ses çıkış yuvasına sahip.

Bu iki Nokia cep telefonundan alanların Alis Harikalar Diyarında filmiyle ilgili ücretsiz içerik ve 1GB internet paketi hediyelerinden yararlanması için kontör yüklemeleri gerekmiyor. Kampanyanın ekstra hediyelerinden yararlanmak için tek yapılması gereken kutu içerisinden çıkan şifreyi 1001'e SMS olarak göndermek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun