Genel 18 OCAK 2010 / 11:32

Vodafone gençleri "özgür" kılıyor

Gençlerin sesine kulak veren Vodafone, "Cep Özgür" tarifesi ile hayalleri gerçekleştiriyor.

Gençlerin sesine kulak veren Vodafone, "Cep Özgür" tarifesi ile hayalleri gerçekleştiriyor.


3G ve mobil internet ile dinamik iletişim olanakları sunan Vodafone, gençlerin isteklerini yerine getiriyor. "Cep Özgür", sunduğu hesaplı tarife ile 25 yaş altındaki gençlerin cep telefonlarından istedikleri gibi özgürce konuşabilmelerini, mesajlaşabilmelerini ve internette dolaşabilmelerini sağlıyor.

Arkadaşları ve aileleri ile özgürce konuşmak isteyen gençler ayda 150 kontör yükleyerek, özgürce konuşuyor, günde 1 ücretli SMS gönderip her yöne hediye 100 SMS kazanıyor. Cep Özgür tarifesini kullanan gençler bilgisayara bağlı kalmadan cep telefonları ile ücretsiz Facebook'a girebiliyor, Vodafone Messenger ile Windows Live ve Yahoo Messenger'a ücretsiz bağlanabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun