Genel 05 MART 2010 / 09:30

Vodafone'dan sağlıklı işbirliği

Vodafone aboneleri, Vodafone Sağlık Hattı'ndan Medline'a gece gündüz tek telefonla ulaşabilecek.

Vodafone aboneleri, Vodafone Sağlık Hattı'ndan Medline'a gece gündüz tek telefonla ulaşabilecek.


Vodafone ve Medline işbirliğiyle faaliyete geçen 546 344 40 40 numaralı Vodafone Sağlık Hattı'ndan, Vodafone abonelerine tıbbi danışmanlık hizmeti verilecek. Bu hizmet sayesinde, Medline'a 365 gün 24 saat tek bir telefonla ulaşmak ve istenildiği an bir doktordan görüş almak artık mümkün. Vodafone Sağlık Hattı'ndan yararlanan aboneler, Medline'nın diğer hizmetlerinden de avantajlı olarak yararlanabilecekler.

Medline Genel Müdürü Gürkan Ergenekon da konuyla ilgili olarak; "Telefonla tıbbi danışmanlık sadece bir başlangıç, yakın dönemde pek çok farklı alanda daha, Vodafone ile bir dizi hizmet sunarak sağlık bilincinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak arzusundayız" dedi.

Vodafone Sağlık Hattı, faturalı aboneler için dakikası 2 TL, ön ödemeli aboneler için ise 10 kontörden ücretlendirilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun