Genel 26 AĞUSTOS 2010 / 14:11

Vodafone'da üst yönetime yeni bir atama geldi

Toygan Pulat, Vodafone Türkiye'de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Toygan Pulat, Vodafone Türkiye'de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.


İnsan Kaynakları alanında sektörün deneyimli ismi Toygan Pulat, Vodafone Türkiye'de Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 7 Ekim 2010 tarihinde göreve başlıyor.

En son 7 yıl boyunca çalıştığı Carlsberg bünyesinde doğrudan Global İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı'na bağlı olarak Hong Kong merkezli Carlsberg Asya Pasifik Bölgesi İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı görevini sürdüren Pulat, İstanbul'da bulunduğu dönemde sırasıyla Türkiye İK Genel Müdür Yardımcısı ve Güney Doğu Avrupa Bölgesi (Türkiye dahil) İnsan Kaynakları Sorumlu Başkan Yardımcısı görevlerini üstlendi.

Pulat, iş hayatı boyunca Eli Lilly & Company bünyesinde İnsan Kaynakları alanlarında çeşitli sorumluluklar üstlendi. Philip Morris'de Proje Mühendisi, I - BİMSA'da SAP Danışmanı olarak çalıştı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezunu olan Pulat'ın Bilkent Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı var. Pulat ayrıca, Kanada'daki McMaster Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde Öğretim ve Araştırma Asistanlığı yaptı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun