Genel 25 ŞUBAT 2009 / 11:16

Vodafone’dan ‘Deutsche Telekom’ açıklaması

Vodafone çeşitli yayın organlarında çıkan “Deutsche Telekom Vodafone Türkiye’nin peşinde” başlıklı haberlerle ilgili basın açıklaması yayınladı.

Vodafone çeşitli yayın organlarında çıkan “Deutsche Telekom Vodafone Türkiye’nin peşinde” başlıklı haberlerle ilgili basın açıklaması yayınladı.


Vodafone Kurumsal İlişkiler ve Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alp Sevindik imzasıyla yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Vodafone, 2006 yılında girdiği Türkiye pazarında kalıcı olma vizyonu ve kararlılığıyla faaliyetlerini ve yatırımlarını kesintisiz biçimde sürdürmektedir. Vodafone, Türkiye’ye tam bağlılığını bugüne kadar olduğu gibi bugün de korumaktadır. 12 Şubat Perşembe günü YASED’in Global Yatırım Stratejileri ve Türkiye Yansımaları Paneli’ne konuşmacı olarak katılan Vodafone Orta Avrupa Bölge Direktörü Ian Gray tarafından da bizzat ifade edildiği gibi, yatırımlarımız bu vizyon ve kararlılığın somut göstergesidir.


2008’de Vodafone tarafından Türkiye’ye yapılan yatırım 1 milyar TL düzeyindedir. Bu yıl da aynı kuvvetli meblağda yatırım bütçesiyle yolumuza devam ediyoruz. 2009 yılında mevcut şebekemizi daha da güçlendirme çalışmalarımızın yanı sıra Türkiye’deki cep telefonu kullanıcılarına ilk kez genişbant hızı sunacak olan ve şu anda ileri bir noktaya geldiğimiz 3G yatırımlarımız da kararlılıkla sürüyor.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun