Genel 24 KASIM 2010 / 14:23

VISIT'te bulut etkisi

Fujitsu Technology Solutions'ın geleneksel hale gelen buluşması VISIT 2010, bulut bilişimle kapılarını açtı.

Fujitsu Technology Solutions'ın geleneksel hale gelen buluşması VISIT 2010, bulut bilişimle kapılarını açtı.


VISIT 2010 Fujitsu Forum Europe, bugün Almanya Münih'te kapılarını açtı. İki gün sürecek etkinliğin 60 ülkeden yaklaşık 7 bin katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor. Teknoloji dünyasındaki son yeniliklerin yanı sıra Fujitsu'nun ürün ve çözümlerinin anlatılacağı etkinlikte, şirketin dünya çapındaki iş ortakları ve müşterileri biraraya geliyor.

Geleneksel hale gelen etkinliğin açılış konuşmasını Fujitsu Technology Solutions'ın çiçeği burnunda CEO'su Rolf Schwirz yaptı. Schwirz konuşmasında üç konuya odaklandı. İlk konu bulut bilişim ve Fujitsu'nun bu kavram konusunda nasıl konumlandığı oldu. Schwirz ayrıca servisler ve müşteri mennuniyeti ile inovatif ürünler başlıklarına değindi.

Dört ana oturum ve çok sayıda paralel oturumun gerçekleşeceği VISIT 2010 kapsamında ayrıca markanın kurumsal yapılara odaklanan ürün ve çözümlerinin sergilendiği bir fuar alanı bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun