Genel 14 OCAK 2009 / 07:25

Virginia'dan online vize uygulaması

Eski bir İngiliz kolonisi, günümüzün ABD eyaleti Virginia’yı ziyaret edecekler, artık çevrimiçi giriş yapma sürecinden geçmek zorunda.

Eski bir İngiliz kolonisi, günümüzün ABD eyaleti Virginia’yı ziyaret edecekler, artık çevrimiçi giriş yapma sürecinden geçmek zorunda.ABD'ye İngiltere, Almanya, Japonya ve Avusturalya’dan gelecek ziyaretçiler; artık Virginia eyaletine giriş yapmadan önce Birleşik Devletler Vatanı Koruma Bakanlığı’na tüm kişisel bilgilerini vermek zorunda. Normalde bu ülkelerden gelen ziyaretçiler, Birleşik Devletler Vize Feragat Programı kapsamında eyaleti rahatça ziyaret edebilirken şimdi, uçağa binmeden önce Yolculuk İzni Elektronik Sistemi’ne çevrimiçi başvuru yapmaları gerekiyor. Web tabanlı program; başvuran kişiye, başvurunun onaylanıp onaylanmadığını bir kaç dakika içinde gösteriyor.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun