Genel 07 EKİM 2011 / 15:35

Viprinet ürünleriyle çoklu hatlar birleşiyor

Güvenlik ve ağ ürünleriyle fuarda yer alan Bordotek, dünyada çoklu hatları birleştiren tek çözüm olma özelliğini taşıyan Viprinet'i fuarda tanıtıyor. Bordotek Genel Müdürü Öner Gültekin, cihazların 2 hattan 6 hatta kadar ADSL, 3G, uydu ve ethernet gibi birçok bağlantıyı tek bir hat üzerinde birleştirerek aktarabildiğini söyledi. Bunun yanında fuarda kripto cihazlarının da ön plana çıktığını kaydeden Gültekin, “Bu ürünlerle Türkiye’nin en büyük kripto projelerinden birine imza attık. Yaklaşık 100 cihaz üzerinde çalışan sistem kendine özgü bir algoritmaya sahip ve istendiği zaman bu algoritma değiştirilebiliyor. Bu da sistemin saldırılara karşı korunaklı hale gelmesini sağlıyor” dedi.

Ayrıca veri güvenliğine yönelik olarak parmak izi tanımlamalı ve 256 bit şifrelemeli bellekleri tanıttıklarını belirten Gültekin, belleklerin verinin yetkisiz kişilerin eline geçmesini engellediğini ve kurumlara yüksek güvenlik sunduğunu vurguladı. Bordotek yüzde 80 oranında kamu projelerine imza atarken özel sektör tarafında da çalışmalarını sürdürüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun