Genel 09 EKİM 2010 / 10:18

Vipre'den bilgisayarı yavaşlatmayan güvenlik teknolojileri

Vipre, anti-virüs ve anti-spyware özelliklerini bütünleştirdiği güvenlik çözümlerini tanıtıyor.

Vipre, anti-virüs ve anti-spyware özelliklerini bütünleştirdiği güvenlik çözümlerini tanıtıyor.


Vipre Antivirus ve Casus Yazılım Önleme teknolojisi, kullanıcıların yıllardır göğüslemek zorunda kaldığı geleneksel anti-virüs programlarının bilgisayarı yavaşlatma problemini ortadan kaldıran bir teknoloji kullanılarak üretildi.. Vipre, anti-virüs ve anti-spyware özelliklerini bütünleştirmiş, bütünleşik, antirootkit ve diğer güvenlik teknolojilerini sağlayan bir güvenlik çözümü.

Vipre, bugünün karmaşık spyware, virüs ve malware tehditleri karşısında kapsamlı bir koruma sağlamayı vaat ediyor. Şirket yetkilileri Vipre'nin bilgisayardaki aktiviteler dolayısıyla kullanıcıyı ürküten gereksiz mesajları vermediğini söylüyorlar.

Vipre'nin standı 3. Salon D31-A'da.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun