Genel 06 ŞUBAT 2009 / 08:58

VİDEO: Nokia Türkiye yeni Genel Müdürü Conor Pierce BTnet TV'de

Nokia Avrasya Satış Operasyonları Müdürü Imfred de Jong ve Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce ile gündemi değerlendirdik.

Nokia Avrasya Satış Operasyonları Müdürü Imfred de Jong ve Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce ile gündemi değerlendirdik.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce ve Nokia Avrasya Satış Operasyonları Müdürü Imfred de Jong ile birlikte gerçekleştirdiğimiz röportajda; küresel ekonomide Nokia’nın durumu, Türkiye pazarı ve Nokia'nın yeni ürünü Nokia 5800 XpressMusic hakkında konuştuk.


Görevine yeni başlayan Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce, yeni akıllı telefonun lansmanından önce yaptıkları araştırmada, Türk tüketicilerin Nokia 5800’ün müzik odaklı yaklaşımını çok iyi anladığını, bu durumdan ve Türkiye’de çalışacak olmaktan ötürü çok mutlu olduğunu söyledi.  


Türk tüketicilerin yeni teknolojilere oldukça meraklı ve yeni gelişmelere açık olduğunu belirten Imfred de Jong, Nokia 5800’ün Türkiye’de başarılı olacağına emin. Nokia’nın sadece kendi içinde değil , küresel boyutta da güçlü bir pozisyonu olduğunu söyleyen Imfred de Jong, ekonomik krizden güçlü çıkacaklarını dile getirdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun