Genel 26 NİSAN 2011 / 10:43

Video chat cebe mi geliyor?

Dedikodulara göre Google Android işletim sistemine görüntülü görüşme özelliği getirecek.Android işletim sistemi üzerinde üçüncü parti yazılımlar dışında Google’ın sunduğu herhangi bir görüntülü görüşme özelliği yok ama bu durum değişmek üzere olabilir.

Thenextweb.com’da yayınlanan habere göre: bir Twitter kullanıcısının Google’ın sunmasının beklendiği bu servisle ilgili olarak “Samsung’da çalışıyor” şeklinde bir tweet atması, servisin test aşamasında olduğuyla ilgili ipuçları veriyor.

Haberin doğru olması halinde Google’ın yeni servisini önümüzdeki Google I/O etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Servisin Gingerbread üzerinde deneniyor olmasının, hizmetin birçok yeni özelliği kullanılabilir kılacağını işaret ettiği belirtiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun