Genel 22 EKİM 2009 / 11:45

VİDEO: Arena'dan güvenli ödeme sistemi: PAYNET

Bilişim sektörünün en yaygın dağıtıcısı Arena, sektöre getirdiği yeni bir uygulama ile bayilerinin rekabette güçlenmesine destek sağlıyor.

Bilişim sektörünün en yaygın dağıtıcısı Arena, sektöre getirdiği yeni bir uygulama ile bayilerinin rekabette güçlenmesine destek sağlıyor.

Arena, güvenli ödeme sistemi PAYNET ile sahip olduğu gücü bayilerinin kullanımına açıyor. Bayiler PAYNET ile tek POS terminali üzerinden kart pazarının %95'ne hizmet verebilecek. PAYNET güvenli ödeme sistemi, karlı, hızlı, pratik, bayilere özel kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yeni ve güvenilir bir ticaret modeli olmaya aday. PAYNET, mobil POS alternatifi ile Türkiye'nin her yerinden anında güvenli tahsilat imkanı da sunuyor.

Arena Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Çelik, programın detaylarını bizlerle paylaştı.

Ayrıca Paynet'in bayilere tanıtımı için Şenay Gürler ile hazırlanan Payten Abla videosunu aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz:

http://www.pencere.com/Login.aspx?ReturnUrl=%2fDefault.aspx

https://www.paynet.com.tr

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun