Genel 24 MART 2010 / 06:29

Victorinox "Çakımı kırabilene 100 bin sterlin" dedi

"Çakımdaki veriyi bulana veya getirene tam 100 bin sterlin veriyorum!"

"Çakımdaki veriyi bulana veya getirene tam 100 bin sterlin veriyorum!"


İsviçreli çakı üreticisi Victorinox, İngiltere'nin usta haklayıcılarına meydan okuyarak biyometrik güvenlik sistemine sahip USB bellekle donattığı son model çakısının içinden bilgi sızdırana 100 bin sterlin ödül vereceğini duyurdu. Meydan okuma süreci 24-26 Mart tarihleri arasında Londra'daki New Bond Street üzerinde yer alan Victorinox mağazasında gerçekleşecek.

Katılmak isteyenlerin Çarşamba gününe kadar form doldurup göndermesi gerekiyor. Seçilirseniz, size çakının içinden veri sızdırmak için 2 saat süre verilecek. Kırmayı beceremezseniz en azından çakıyı hatıra olarak alıp gideceksiniz. Becerirseniz 100 bin sterline altınıza bir Bentley alıp gitmeniz de mümkün.

Çakı biyometrik güvenlik önlemlerinin yanında sahibine haber verebilme özelliğine de sahip. Bellek eğer tanımadığı bir bilgisayara takılırsa sahibine el altından e-posta gönderiyor. Cevap alamazsa flaş bellekleri kızartıyor.

Olur da yolunuz düşerse uğramak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun