Genel 17 MART 2010 / 11:17

Vestel'in interaktif vitrini ödüllendi

Vestel, Cevahir AVM'deki mağazasındaki interaktif vitrin tasarımı ile Birleşmiş Markalar Derneği'nin Jüri Özel Ödülü'nü kazandı.

Vestel, Cevahir AVM'deki mağazasındaki interaktif vitrin tasarımı ile Birleşmiş Markalar Derneği'nin Jüri Özel Ödülü'nü kazandı.


Vestel, Birleşmiş Markalar Derneği'nin 2010 Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması'nda Cevahir AVM'deki mağazası için hazırlamış olduğu interaktif vitrinle Jüri Özel Ödülü'nü kazandı. Vestel ürünlerinin bir konser sahnesindeki orkestra üyeleri gibi konumlandırıldığı vitrinin önündeki kulaklıklardan, ürünlerin çalışırken çıkardıkları seslerin uyumlu senfonisinin dinlenebildiği tasarım, mağaza ziyaretçileri tarafından da büyük ilgi gördü. Ürünlerin çıkardığı seslerin ışık ve video oyunlarıyla desteklendiği vitrin tasarımı, ziyaretçilere görsel ve işitsel açıdan farklı bir deneyim yaşattı.

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen ve alışveriş merkezleriyle mağazaların yılbaşı tasarımlarının ödüllendirildiği Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması Ödülleri'ne bu yıl alışveriş merkezleri ve mağazalar kategorilerinde toplam 43 proje başvurdu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun