Genel 13 KASIM 2009 / 12:03

Veri taşımada Novatel-Motorola işbirliği

Fazla bant genişliğinin güvenli ve kesintisiz kullanımına imkan veren Motorola'nın "PTP 800 Lisanslı Ethernet Mikrodalga" çözümleri, NOVATEL'in güvencesi altında...

Fazla bant genişliğinin güvenli ve kesintisiz kullanımına imkan veren Motorola'nın "PTP 800 Lisanslı Ethernet Mikrodalga" çözümleri, NOVATEL'in güvencesi altında...


Genişbanta duyulan ihtiyacı ve bu ihtiyacın gerektirdiklerini göz önüne alan Motorola, paylaştırılmış radyo frekanslarında çalışan, lisanslı ve lisanssız çözümlerden oluşan noktadan noktaya (PTP) kapsamlı ürün serisini, Noktadan Noktaya (PTP) 800 Serileri Lisanslı Ethernet Mikrodalga çözümlerini dahil ederek genişletiyor.

Novatel Genel Müdürü Cem Ankara, Türkiye'de satış-pazarlama ve uygulamasını gerçekleştirecekleri Motorola ürünleriyle ilgili olarak şunları söyledi: "PTP 800 Lisanslı Mikrodalga ürünleri kullanıcılarına son derecede güvenilir, uygun fiyatta yüksek verimli bağlanabilirlik sağlamak için optimize edilen Internet Protokol (IP dayalı) çözümlere olan talepleri karşılamak amacıyla tasarlandı. Optimize edilen donanım tasarımı kurulum süresi ve maliyetleri önemli derecede azaltırken, son derecede küçük olan Kompakt Modem Ünitesi'nin fiziksel olarak kapladığı yer raf alanı gereksinimlerini de büyük ölçüde azaltmakta. Motorola portföyünde bulunan kablosuz geniş bant ürünleri kesintisiz bağlantı, güvenilir bir ağ ile gerçek zamanlı bilgi ve kullanıcılara her yerden bağlanma özgürlüğünü vermekte."

Farklı yapılarda çok fonksiyonlu ve özelleştirilebilen kullanım imkanıyla PTP 800 ürün ailesindeki tüm modellerin, eski sistemlerdeki yatırımları tamamlamak için var olan network alt yapısıyla kolaylıkla entegre edilebildiğini vurgulayan Ankara; Eğitim Kuruluşları, Sağlık Hizmet Sağlayıcıları, Bankacılık ve Finans Kuruluşları, İl, İlçe ve Yerel Hükümet Taşıma Şirketleri, Kamu Hizmeti Veren Şirketler, Petrol Rafinerileri, Hizmet Sağlayıcıları ve Kablosuz Taşıyıcıların bu ürünleri doğrudan kullanabileceğini söyledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun