Genel 07 EKİM 2011 / 15:55

Veri merkezlerinin ihtiyaçları DAT ile karşılanıyor

Bilgi işlem odalarına yönelik sistem kabinetleri, soğuk hava koridor dolapları, duvar tipi ağ kabinetleri ve dış mekânlara yönelik kabinetlerle fuarda yer alan DAT, her ölçekteki kurum için kendi geliştirdiği ürünleri ziyaretçilerle buluşturuyor. DAT Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Zeytinli, İstanbul Sancaktepe tarafındaki 10 bin metrekare arazi üzerine kurulu fabrikada A’dan Z’ye üretim yapıldığını belirterek ürünlerinin özel projeler ve bayi kanalıyla tüketiciye ulaştığını söyledi. Yurtdışında İtalya ve Orta Doğu bölgesi ülkelerine ağırlıklı olmak üzere yaklaşık 15 ülkeye ihracat yaptıklarını dile getiren Zeytinli, kamu ihaleleri ve özel proje ihaleleriyle ilgilendiklerini vurguladı.

DAT, ürünleriyle BT yönetimindeki her türlü ihtiyacı karşılamayı hedefliyor. Sunucu odaları ve veri merkezlerindeki ihtiyaçlara cevap veren ürünler 3’üncü salondaki standda görücüye çıkıyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun