Genel 25 KASIM 2010 / 12:17

Veri merkezi uzmanları bu konferansta toplandı

DatacenterDynamics Konferansı, profesyonelleri veri merkezi konusunda bilgilendirmeyi amaçlıyor.

DatacenterDynamics Konferansı, profesyonelleri veri merkezi konusunda bilgilendirmeyi amaçlıyor.


Bilişim sektörünün önemli oyuncularını bir araya getiren DatacenterDynamics Konferansı bu sabah itibariyle Taksim Ceylan InterContinental Hotel’de başladı.

Bugün açılışı yapılan konferansta, veri merkezlerinde karşılaşılan sorunları aşmak için gerekli uygulamalarla birlikte enerji verimliliği, esneklik, güvenlik ve teknolojik gelişmeler gibi konularda veri merkezi ilgililerinin bilgilendirilmesi amaçlanıyor.

Konferansta günümüzde veri merkezlerinin yükünün artmasıyla alınacak önlemlerin ve sistem odalarının nasıl yapılandırılması gerektiği üzerinde çeşitli başlıklar halinde toplantılar düzenleniyor. Profesyonellerin pek çok veri merkezi uzmanıyla iletişim kurmasına imkan veren konferansta, uzmanlar veri merkezlerinde yaşanan ya da yaşanması gereken örnek olayları teknik sunumlar eşliğinde anlatıyor.

Sektörün ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara yönelik düşüncelerin paylaşılacağı konferans akşam saat 17:00’ye kadar devam ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun