Genel 07 EKİM 2011 / 16:22

Veri kablosunda son teknolojiler EFB'de

Veri kablosunda son teknolojiler EFB'de

Almanya kökenli EFB Elektronik, fiber kabloya yoğunlaşmış bir şirket olarak hem kendi projeleri için hem de başka şirketler için her tip veri kablosu üretimi yapıyor. Dünyada fiber core’u üretebilen 5 şirketten biri olan EFB Elektronik CAT-5, CAT-6, CAT-7 kabloların üretimi konusunda uzman. Kalite ve fiyat avantajının, üretimin kendileri tarafından yapılmasının bir sonucu olduğunu dile getiren EFB Elektronik Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Arslan, “Ağırlık olarak büyük çaplı projeleri alıyoruz. Geçen yılki büyük projelerin yüzde 60’ı, bu yılkilerin ise yüzde 80’e yakınını biz aldık” dedi.

Metronet ve Superonline ile yakın olarak çalıştıklarını hatırlatan Arslan, finans sektöründe de çok sayıda müşterileri olduğunu vurguladı. Kamu tarafında Adalet Bakanlığı ve Gümrük Müsteşarlığı gibi önemli referansları bulunan EFB Elektronik, fuarda özellikle rakiplerinde olmayan ürünleri ön planda tutuyor. CAT-7 1000 MHz ve fiber kablolar EFB Elektronik tarafından fuarda tanıtılan ürünler arasında.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun