Genel 13 KASIM 2009 / 07:47

Verbatim ile güvenlik elinizin altında

Executive Güvenli Sürücü, 4 - 8 ve 16 GB kapasitelerinde perakende satış mağazalarında satışa sunuluyor.

Executive Güvenli Sürücü, 4 - 8 ve 16 GB kapasitelerinde perakende satış mağazalarında satışa sunuluyor.


Verbatim'in yeni Executive Güvenli USB sürücüsü, premium 256-bit AES donanım şifreleme ve güvenli control donanımı sayesinde yasal olmayan kullanıma karşı koruma sağlıyor. Entegre edilen şifre koruması ile birlikte kolaylıkla devreye giren emniyetli bellek USB sürücü, üstün veri güvenliği sunuyor. 20 kez başarısız şifre girişiminden sonra sürücüdeki kayıtlı tüm verileri otomatik olarak siliyor ve yetkisiz kişilerin verilere erişim yolunu engelleme garantisi sağlıyor.

USB arabirimi de fiziksel sürgülü mekanizma ile ayrı bir kapak ihtiyacını engellemiş oluyor. Üründe, sürücünün çalıştığını ve bilgi transferi yaptığını anlamaya yarayan dahili bir LED ışık mevcut. Okuma hızı 11 MB/sn'den yüksek, yazma hızı ise 8 MB/sn.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun