Genel 27 OCAK 2010 / 08:02

Verbatim'den rengarenk USB bellekler

Verbatim'in gökkuşağı renklerine bulanmış yeni USB belleklerinin kapasitesi 32 GB'a kadar çıkıyor.

Verbatim'in gökkuşağı renklerine bulanmış yeni USB belleklerinin kapasitesi 32 GB'a kadar çıkıyor.


Verbatim, Mikro USB sürücülerin yüksek kapasiteli ve canlı renklerden oluşan ikinci nesil serisini sunuyor. 3 santim uzunluğunda ve yaklaşık madeni para kalınlığında olan sürücüler 32 GB'a kadar veri depolayabiliyor.

Mikro USB sürücüler kapalı kasası içinde elektronik bileşenlerin entegre edildiği (SIP) System-in-Package yani birden çok tümleşik devrenin bir sistem altında birleştirilmesi teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu sürücüler, kullanılan SIP sistemi ve sıkıştırılmış kasası sayesinde toz, su ve statik boşalmaya karşı dayanıklı iken, küçük olması ile de oldukça dikkat çekiyor.

 

Yeni paketi ile yüzde 90 daha az plastikle doğa dostu olarak üretilen "Güneş Sarısı", Okaliptus Yeşili", "Karayip Mavisi", "Volkanik Turuncu" renklerinden oluşan 4GB'lık Mikro USB sürücülerin tümü KDV fiyatı hariç 14,9 dolarken, 2G'lık siyah Mikro USB sürücüler KDV fiyatı dahil edilmeden 9.5 dolar, 4GB 14.9 dolar , 8 GB 22.5 dolar, 16 GB 39 dolar şeklinde fiyatlandırılmış.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun