Genel 02 ARALIK 2009 / 07:08

Verbatim'den cep telefonunuza Bluetooth hoparlör

Verbatim Bluetooth Audio Cube, 70mm kare olmasına rağmen oldukça kuvvetli müzik yayıyor.

Verbatim Bluetooth Audio Cube, 70mm kare olmasına rağmen oldukça kuvvetli müzik yayıyor.


Verbatim'in küçük boyutlu stereo Bluetooth Audio Cube'u, cep telefonları, MP3 çalarlar ve dizüstü bilgisayarlar da dahil, Bluetooth kablosuz teknolojisi destekli herhangi bir cihazdan müzik akışı almanızı sağlıyor.

Bluetooth cihazına bağladığınızda 8 metreye kadar kablosuz kullanılabilen cihazın, hoparlör üzerindeki düğmeleri müzik çalma kontrolü için kullanılabiliyor. Ayrıca, bir stereo hoparlör olarak kullanmak için Bluetooth olmayan bir ses cihazına takmanızı sağlayan standart bir stereo ses kablosu da (3,5mm) içeriyor. Bluetooth Audio Cube maksimum 3 Watt çıkış gücüne sahip, 20kHz-20Hz frekans aralığında ve dört adet AA pil ile çalışıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun