Genel 14 MAYIS 2010 / 12:20

Vatan yeni dizüstü bilgisayar mağazasını açtı

Vatan bilgisayar Ege Bölgesi'ndeki ikinci dizüstü bilgisayar mağazasını Aydın'da açtı.

Vatan bilgisayar Ege Bölgesi'ndeki ikinci dizüstü bilgisayar mağazasını Aydın'da açtı.


Teknoloji perakendecileri Türkiye'nin dört bir yanına mağaza açıyor. Nispeten küçük illerde yaşayanlar, artık belli merkezlere gelmeden de elektronik ürünlere ulaşabiliyor.

Vatan Bilgisayar ülke çapında 10'uncu, Ege Bölgesi'ndeki ikinci dizüstü bilgisayar mağazasını Aydın'da açtı. Aydın Forum AVM'de açılan mağaza, ağırlıklı olarak dizüstü bilgisayar ve çevre birimleri alanında ürün seçeneklerini birarada sunuyor.

Mağazada her hafta, haftanın ürünleri kampanyası ile ekran, cep telefonu, sayısal fotoğraf makinesi ve benzeri ürünler sadece Vatan Notebook mağazalarına özel fiyatlarla satışa sunulacak."Vatan Notebook Forum Aydın" mağazasının açılışı için Aydın'a gelen Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, "Mağazamızla, Aydınlı müşterilerimizi çağın yükselen eğilimi olan dizüstü bilgisayar teknolojileriyle buluşturacak ve kendileri için en uygun ürünü bulmalarını sağlayacağız. Bu yeni mağazamızın hem bize hem de tüm Aydın halkına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun