Genel 07 TEMMUZ 2010 / 14:58

"Vatan" geminin malları bunlar!

Teknoloji perakendecisi Vatan Bilgisayar, bilgisayarlarını pazarda satışa çıkardı.

Teknoloji perakendecisi Vatan Bilgisayar, bilgisayarlarını pazarda satışa çıkardı.


Artık hemen her yerde bilgisayar satıcılarına rastlamak mümkün. Ancak böylesi belki de ilk defa karşımıza çıkıyor. Vatan Bilgisayar dizüstü bilgisayarların herkesin alabileceği uygun fiyatlarda olduğunu göstermek amacıyla, bilgisayarlarını pazarda tezgâhlara dizdi.

Yeşilköy Pazarı'nda açılan teknoloji standıyla gerçekleşen etkinlikte plastik poşetler yerine, kumaştan yapılan doğa dostu alışveriş çantaları müşterileri memnun etti.

Özellikle netbook'lara ilgi gösteren ziyaretçilerin büyük bir kısmını kadınlar oluşturuyordu. Vatan Bilgisayar yetkililerinden notebook ve netbook'lar hakkında bilgi alan kadınlar, teknoloji uzmanlarından kendileri için en uygun cihazların hangileri olduğunu keşfederken, teknoloji ile ilgili sorular sordu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun