Genel 15 EYLÜL 2010 / 11:35

VakıfBank ATM'leri yenileniyor

VakıfBank’ın yeni ATM’lerinde bozuk para iadesi, anında nakit para yatırabilme gibi özellikler yer alacak.

VakıfBank’ın yeni ATM’lerinde bozuk para iadesi, anında nakit para yatırabilme gibi özellikler yer alacak.


VakıfBank, Diebold ile ATM ve yazılım anlaşması yaptı. Anlaşma kapsamında, Diebold VakıfBank için özelleştirilmiş ATM yazılımı ve 575 nakit para yatırma özellikli ATM sağlayacak.

Diebold’un VakıfBank’a sağlayacağı Opteva serisi ATM cihazları, bankaya özel Agilis yazılımının yanında bozuk para iadesi, anında nakit para yatırabilme ve fatura ödeme kolaylığı sağlayan gelişmiş banknot alıcısı gibi özelliklere sahip olacak. Diebold'ın, ATM’lerde bakım ve işletim kolaylığı sağlayan, Gelişmiş Banknot Alıcısı 50 adete kadar farklı değerdeki banknotun, zarf gerektirmeden, onaylı ve belgeli olarak, hızlı ve kolay bir şekilde hesaba yatırılmasını sağlıyor.

Diebold’un Gelişmiş Banknot Alıcısı ayrıca, sektördeki tek çift yönlü banknot kanalı özelliğine sahip bulunuyor. Bu sayede, kanallardan birinde sıkışma olsa dahi, diğer kanal çalışmaya devam ediyor ve ATM cihazında banknot akışında herhangi bir problem yaşanmıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun