Genel 05 AĞUSTOS 2008 / 13:30

Vakıfbank’taki değişim devam ediyor

Temmuz ayı başında kurumsal kimliğini değiştirdiğini açıklayan Vakıfbank, son olarak kredi kartlarında Yapı Kredi "World Card" ile işbirliği başlattığını açıkladı.

Temmuz ayı başında kurumsal kimliğini değiştirdiğini açıklayan Vakıfbank, son olarak kredi kartlarında Yapı Kredi "World Card" ile işbirliği başlattığını açıkladı.


Yapılan işbirliği ile Vakıfbank kredi kartı sahipleri, World kartın tüm özelliklerinden 170 binin üzerindeki işyerinde faydalanabilecek. Vakıfbank’ın müşteri tabanının World’ün marka bilinirliliği ve yaygın üye işyeri ağıyla bütünleştirilmesini amaçlayan işbirliği ile ilgili konuşan Vakıfbank Kredi Kartları Başkanı Nazan Özkaymak, sektördeki rekabet ve mevcut markaların gücünü ve yapılması gereken yatırım tutarlarını da dikkate alarak World ile işbirliği yapmayı uygun bulduklarını belirtti. Vakıfbank’ın bu işbirliği ile mevcut olan 300 milyon YTL’lik kredi kartı cirosunu 2 yılda 3 katına çıkarmayı amaçladıklarını belirten Özkaymak; “Bu işbirliği, Vakıfbank kredi kartı kartı müşteri profiline yaratacağı fayda ve iki banka için de kazan-kazan oluşturacak bir anlaşma oldu. Vakıfbank müşterilerine daha kaliteli hizmet seçeneği ve geniş üye işyeri ağı sunarken, Yapı Kredi de Vakıfbank’ın geniş müşteri portföyünden yararlanacak” diye konuştu. Toplantıda konuşan Yapı Kredi Pazarlama Grup Başkanı Hakan Kaplan da, Yapı Kredi’nin daha önce farklı bankalarla da işbirliği yaptığını belirterek bu işbirliği ile hedefledikleri 10 milyon kart müşterisine ulaşmayı öngördüklerini belirtti.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun