Genel 03 ARALIK 2009 / 12:31

Uzun çalışmalar için Samsung N140

Samsung 11 saate kadar pil ömrü olan yeni netbooku N140'ı pazara sunduğunu açıkladı.

Samsung 11 saate kadar pil ömrü olan yeni netbooku N140'ı pazara sunduğunu açıkladı.


Samsung, önceki modeli NC10'un önemli özelliklerini daha da geliştirerek, performansı geleneksel sınırların çok ötesinde bir pil ömrü ile en üst seviyeye taşıdı. Ayrıca ultra hafif ve stil yansıtan tasarım ile maksimum düzeyde taşınabilirliği keyifli bir BT deneyimi ile bir araya getirdi.

N140'ın daha uzun pil ömrü ile yalnızca gün boyu değil, gecenin büyük bir bölümünde de aralıksız çalışmak mümkün. Bir adet 6 hücreli pil, 11 saate kadar çalışma imkanı sunabiliyor, böylece kullanıcılar maksimum hareket özgürlüğüne sahip olabiliyor. N140'ın benzersiz renkler ve duyulara hitap eden stil unsurlarıyla vurgulanan zarif, ince tasarımı, üretiminde kullanılan yüksek kaliteli materyal ve bileşenlerle tamamlanıyor. Yalnızca 1.27 kg. ağırlığındaki N140, sınıfının da en hafif modeli olma özelliğini taşıyor.

N140 ile taşınabilirliğin avantajlarından yararlanılırken, performanstan ödün vermek gerekmiyor. İnanılmaz parlaklık ve netlikteki görselleri, yüksek çözünürlüklü filmleri ve içerikleri 10.1'''lik parlama yapmayan LED ekranı sayesinde kullanıcılar keyifle izleyebiliyor. Daha zengin bir multimedya deneyimi için, N140'ın entegre 3 Watt hoparlörü ve SRS efektleri zengin ve net High Definition 3D ses özelliğine sahip. N140, Türkiye'de koyu kırmızı ve deniz mavisi renklerde satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun