Genel 01 MART 2010 / 15:44

UyumSoft CeBIT 2010'da boy gösterecek

UyumSoft, Almanya'dan Avrupa ülkelerine yazılım ihraç edecek.

UyumSoft, Almanya'dan Avrupa ülkelerine yazılım ihraç edecek.


UyumSoft, 2-6 Mart tarihlerinde, Almanya Hannover'de düzenlenecek olan CeBIT 2010 Fuarı'na katılıyor. TÜRKSAT öncülüğünde 9. Salon C73 nolu stantta yer alacak olan UyumSoft, fuarda yeni ürünü Oracle tabanlı web ERP'nin Almanya üzerinden dünya pazarlarına tanıtımını yapacak. Avrupa ülkelerine yazılım ihraç etmeyi hedeflediklerini kaydeden UyumSoft Genel Müdürü Mehmet Önder, yakın gelecekte Almanya'da ofis kuracaklarını söyledi. UyumSoft'un Azerbaycan başta olmak üzere Türkî Cumhuriyetler ile Ortadoğu ülkelerine yazılım ihraç ettiğini anlatan Mehmet Önder, hedeflerinin Almanya ve ardından diğer Avrupa ülkeleri olduğunu belirtti.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İş Zekası, B2B, B2C, CRM gibi yazılım ve danışmanlık hizmetinde dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Mehmet Önder, gelişmeleri anında müşterilerine uyarladıklarını söyledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun