Genel 04 HAZİRAN 2010 / 08:26

Ütü yapmak eskisi gibi olmayacak

The Lupe, ütü yaparken giysinin üzerindeki lekeleri çıkarıyor.

The Lupe, ütü yaparken giysinin üzerindeki lekeleri çıkarıyor.


Ütü yapmak belki de tüm kadınların en nefret ettiği uğraşlardan biri. Ancak bu sıkıcı aktiviteye teknoloji ile biraz heyecan katmak da mümkün. The Lupe isimli konsept ütü, sadece ütü yapmakla kalmıyor aynı zamanda kuru temizleme gibi seçenekler de sunuyor. Giysinizi ütülerken aynı zamanda onu temizlemek de sizin elinizde.

The Lupe yetenekleri kadar tasarımıyla da konuşulmayı hak ediyor. Ütünün gövdesi yarı saydam bir yapıdan oluşuyor ve bu yapı giysi üzerindeki toz ve bakterileri bir büyüteç gibi bizlere gösteriyor. Giysinin üzerindeki lekeleri yok eden bu ütü, kadınların işini kolaylaştıracak gibi duruyor. Şimdiliik konsept halinde sunulan ütünün piyasaya hangi fiyatla çıkacağı henüz bilinmiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun