Genel 05 TEMMUZ 2010 / 07:01

USB için güvenlik ortaklığı başladı

Kingston Digital ve BlockMaster ortaklığı, daha güvenilir USB sürücülerin üretilmesine olanak sağlayacak.

Kingston Digital ve BlockMaster ortaklığı, daha güvenilir USB sürücülerin üretilmesine olanak sağlayacak.


Kingston Technology'e bağlı flaş bellek şirketi olan Kingston Digital, güvenlik şirketi Block Master ile yaptığı iş ortaklığı sayesinde merkezi yönetimli güvenli USB sürücüleri yaygınlaştırarak harici bilginin daha güvenlikli olacağını belirtti.

Bu ortaklıkla Kingston, BlockMaster teknolojisini kullanarak DataTraveler Vault - Privacy Edition USB sürücü üzerinde kontrol sağlayarak merkezi yönetimli ürün versiyonunu sunacak.

Kingston'ın gelecek planlarından biri de DataTraveler Vault - Privacy Edition ürününün BlockMaster SafeConsole ürünü gerektiren bir sürümüyle sürücüyü aktive etmek. Bu iş birliğiyle her iki şirketin daha güvenli USB flaş bellek pazarındaki konumunun güçlenmesi bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun