Genel 02 EKİM 2014 / 10:43

Urban Station, Vodafone abonelerine indirim sunuyor

Vodafone Red dünyası, profesyonellere sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Mobil çalışanlar için prestijli bir ofis ortamı sağlayan Urban Station, Vodafone Red ve Vodafone Red Business abonelerine  yüzde 50 indirimli hizmet sunuyor.Fırsat kapsamında tüm Vodafone Red ve Red Business aboneleri, Urban Station’un İstanbul’daki 5 farklı şubesinin ortamından yararlanabilecek.


 15 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında tüm Vodafone Red ve Red Business abonelerine Urban Station kullanımı  yüzde 50 indirimle sunuluyor. Vodafone Red ve Red Business aboneleri URBAN yazıp 6666’ya SMS göndererek ya da Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinden kampanya detay sayfasında “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak kampanya şifrelerini alabiliyor. Vodafone Red ve Red Business abonelerinin Urban Station noktalarında telefon numaralarını ve şifrelerini Urban Station resepsiyonuna söylemeleri yeterli oluyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Abonelerimizin hayatını kolaylaştırdığımız Vodafone Red dünyasında, uçtan uca iletişim hizmetlerine ek olarak sürekli yeni fırsatlar sunmayı hedefliyoruz. Profesyonel Vodafone Red ve Red Business müşterilerine hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek için onlara Urban Station’da indirim fırsatını ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Mobil çalışan ya da saygın bir ofis ortamından faydalanmak isteyen tüm Red’lileri İstanbul’daki 5 farklı Urban Station ofisinden  yüzde 50 indirimle faydalanmaya davet ediyoruz. Vodafone Red tarifeleriyle abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran yeni fırsatlar ve sürprizler hazırlamayı sürdüreceğiz.”

Urban Station kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Beydoğan ise kampanya hakkında şöyle konuştu: “Türkiye’de ve dünyada mobil çalışanların sayısı artıyor. Urban Station, kafe, pastane köşelerinde çalışmak zorunda kalıp düzen arayan kişilerden, evinde konsantre olamayıp yalnız hisseden girişimcilerden, serbest meslek sahiplerine, kurumsal firmaların mobil çalışanlarına, saha personellerine, toplantılarını daha keyifli alanlarda yapmak isteyen büyük firmalara kadar herkese hitap ediyor. Önümüzdeki dönemde hem İstanbul hem de Türkiye’nin diğer şehirlerinde açılacak olan yeni şubelerimizden de yararlanacaksınız.”

 
ETİKETLER : vodafone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun