Genel 09 MART 2010 / 06:44

Ünlüler çat kapı karşınıza çıkacak

Danette sizi ünlüler hakkındaki bilginizi sınamaya davet ediyor.

Danette sizi ünlüler hakkındaki bilginizi sınamaya davet ediyor.


MagiClick tarafından tasarlanan "Danette Çat Kapı Bilgi Yarışması"nda, çat kapı çıkıp geliveren ünlüler hakkındaki sorulara doğru yanıt vermek için çevrimiçi ortamda ister gerçek rakiplere, ister bilgisayara karşı yarışabiliyorsunuz.

Yarışmanın sunuculuğunu Ziya Kürküt yapıyor. Sunucu, her oyuncunun yarışmada verdiği yanıtlar ve mevcut durumuna göre espriler yapıyor, eğlenceli yorumlarıyla yarışmaya renk katıyor.

"Danette Çat Kapı Bilgi Yarışması" birbirinden renkli ödüller de dağıtıyor. Birinci olan yarışmacıya Nintendo Wii, sonraki 5 kişiye ise dijital fotoğraf çerçevesi hediye ediliyor. İlk 10 bin içindeki her 50. kişi Monopoly, Tabu ya da Jenga oyunlarından seçtiği birini kazanıyor. Ödül kazananlar 15 Nisan 2010 tarihindeki sıralamaya göre belirleniyor.

www.danettecatkapi.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun