Genel 05 MAYIS 2010 / 08:03

Üniversitede bir etkinlik daha var

Samsung Mobilers projesine 11 Mayıs tarihine kadar başvurular sürüyor.

Samsung Mobilers projesine 11 Mayıs tarihine kadar başvurular sürüyor.


Samsung Electronics, gençlerin pazarlama ve stratejik planlama yeteneklerini artırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmak amacıyla düzenlediği Samsung Mobilers Projesi'nin başvuruları devam ediyor.

Proje kapsamında Bilgi Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi'nden yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacak. Başvurular arasından seçilen ve sosyal medyayı aktif olarak kullanması gereken 15 kişinin oluşturacağı Samsung Mobilers takımları, proje kapsamında Samsung'un belirleyeceği konularda bulacakları etkinlikler ve pazarlama projeleri gerçekleştirerek, yaratıcılıklarını ve pazarlama yeteneklerini gösterme ve uygulayarak tecrübe etme şansını elde edecekler.

Belirlenen konu üzerine en etkin projeyi hayata geçiren ve en çok kişiye ulaşmayı başaran takım projenin kazananı olacak. Başvurular 11 Mayıs tarihine kadar www.samsungmobilers.com adresinden yapılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun