Genel 30 NİSAN 2009 / 10:39

Univera çözümleri 'Mobil Teknolojiler Günü'nde

Univera Mobil Teknolojileri Günü, bugün İstanbullu şirketleri buluşturuyor.

Univera Mobil Teknolojileri Günü, bugün İstanbullu şirketleri buluşturuyor.


Univera Bilgisayar, İstanbul Marriott Asia Otel’de gerçekleştirilen Univera Mobil Teknolojileri Günü etkinliğinde yine pek çok değişik sektörü biraraya getiriyor.


Mobil teknolojileri ve işin sahiplerinden başarı hikâyelerinin konuşturulduğu toplantının açılış konuşmasını Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin yaptı. 30 Nisan’da gerçekleşen etkinlikte mobil satış dağıtım sistemleri, depo yönetim ve izleme uygulamaları ve sahadan çevrimiçi veri toplama çözümleri farklı sektör ve uygulamalarla farklı salonlarda anlatıldı. Bilginin, tecrübenin başarının en önemlisi teknolojinin konuşulup fikirlerin paylaşılacağı bugünde; başta hızlı tüketim malları sektörü olmak üzere, beyaz eşya, kimya, genel imalat, sanayi, lojistik ve genel hizmet sektörlerinden farklı kurumsal müşteriler mobil iş otomasyonu tecrübelerini ve Univera ile mobil el bilgisayarları teknolojilerini hayatlarına nasıl bütünleştirdiklerini anlattılar.


Yaklaşık 17 yıldır faaliyet gösteren Univera’nın Silver Çözüm Ortağı olduğu Turkcell, Preferred partnerlığını üstlendiği HP ve Honours partnerı Intermec sponsor olarak destek verdi. Ayrıca organizasyonun teknik sponsorluğunu Çizgi Mühendislik, web basın yayın sponsorluğunu da PEBEV üstlendi. Toplantıda Vestel, Kraft, Kuhne gibi şirketler saha otomasyon projelerini, Doğuş Çay, Şen Piliç, Kimberley Clark gibi şirketler depo otomasyonu projelerini, Kale Kilit, Sun Express gibi şirketlerdeki lojistik otomasyonları Marsa, Efe Rakı, Tadım gibi şirketler saha satış çözümlerini etkinliğe katılan üst düzey yönetim kadroları ile paylaştılar.