Genel 11 MART 2009 / 12:37

"Uluslararası e-Devlet Konferansı" başlıyor

Uluslararası e-Devlet Konferansı Ankara'da başlıyor. 12-13 Mart tarihlerinde gerçekleşecek konferansa 120'yi aşkın konuşmacı katılacak.

Uluslararası e-Devlet Konferansı Ankara'da başlıyor. 12-13 Mart tarihlerinde gerçekleşecek konferansa 120'yi aşkın konuşmacı katılacak.


Türksat A.Ş. tarafından organize edilen Uluslararası e-Devlet Konferansı yarın başlıyor. Ankara’daki Crown Plaza Otel’de yapılacak konferansın açılışını Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım yapacak. Açılış programında Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Devlet Planlama Müsteşarı Halil İbrahim Akça da konuşmalarıyla yer alacaklar.e-Devlet Kapısı uygulamaları konusunda dünyada, Avrupa’da ve Türkiye’deki model ve örneklerin bilimsel bir platformda ele alınacağı iki günlük konferans programında, 3 ayrı salonda yapılacak paralel 17 farklı oturum düzenlenecek. Oturumlarda 120’yi aşkın konuşmacı görüş ve tebliğlerini katılımcılarla paylaşacak. Konferansta ayrıca 18 Aralık 2008 tarihinde açılan ve www.turkiye.gov.tr adresinden hizmet veren e-Devlet Kapısı’nın çalışmaları da konferans programında ayrıntılarıyla ela alınacak.e-Devlet Uluslararası Konferans ile ilgili programa http://www.icegov.info adresinden ulaşılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun