Genel 01 TEMMUZ 2009 / 12:09

Üçüncü boyutun hakimi Türkiye'de ofis açtı

3 boyutlu tasarım yazılımlarıyla öne çıkan Dassault Systèmes, Türkiye ofisini açtı.

3 boyutlu tasarım yazılımlarıyla öne çıkan Dassault Systèmes, Türkiye ofisini açtı.


3 boyutlu tasarım geliştirme, modelleme ve simülasyon çözümleriyle öne çıkan ve ürünleri dünya genelinde 100 binden fazla şirket tarafından kullanılan Dassault Systèmes, Türkiye ofisini açtı. Yeni Türkiye ofisiyle Türk tüketicisine daha yakın olmayı ve birinci elden kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Dassault Systèmes, bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.


Türkiye’de önemli bir müşteri tabanına sahip olan Dassault Systèmes ürünleri daha önce IBM üzerinden müşteriye ulaşıyordu. Konuyla ilgili düzenlenen toplantıda söz alan Dassault Systèmes PLM Güney Avrupa Bölge Müdürü Gianluca Gonella, Türk pazarının potansiyel anlamında Dassault Systèmes için büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Gonella, “20 yıldır ürünlerimizle var olduğumuz Türkiye’de bundan böyle yeni ofisimizle birinci elden hizmet ve destek vereceğiz. Türkiye ofisinin desteğiyle, günümüz zorlu iş ortamında daha da güçleneceğimize olan inancımız tam” dedi.


Dassault Systèmes Türkiye Satış Müdürü Burak Süsoy da Türkiye ofisiyle kullanıcıya verilecek desteği en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini vurgularken, müşteri memnuniyetini sağlamanın kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti. Otomotiv, otomotiv yan sanayii, savunma, havacılık, endüstriyel ekipmanlar gibi sektörlerdeki ağırlıklarını devam ettireceklerini vurgulayan Süsoy, enerji, denizcilik, paketlenmiş hızlı tüketim malları, moda, konfeksiyon ve ilaç sektörlerine doğru hızla ilerlemeyi hedeflediklerini belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun