Genel 24 EYLÜL 2010 / 10:57

Üçüncü boyut aldı yürüdü

Panasonic’un yeni tanıttığı cihazı Lumix GH2 ile saniyenin onda birini 3 boyutlu yakamak mümkün.

Panasonic’un yeni tanıttığı cihazı Lumix GH2 ile saniyenin onda birini 3 boyutlu yakamak mümkün.


Panasonic, yeni dijital fotoğraf makinesi Lumix GH2’yi dijital görüntüleme fuarı photokina’da tanıttı. Saniyenin onda biri odaklanma süresi ve yüksek görüntü kaydı ile Lumix GH2, 3 boyutlu lens takılabilme özelliğini kompakt bir gövde içerisinde sunuyor.

Akıllı LCD ekrana sahip Lumix GH2 uzaklık, zum, odak gibi gereksinimleri tek tuşla halletmenizi sağlıyor. Yüksek çözünürlüğe sahip Panasonic Lumix GH2 ile aynı anda tanıtılan yeni 3D lens ile üç boyutlu çekim yapmak da mümkün.

Lumix GH2 ile çekilen 3 boyutlu görüntülerinizi Panasonic VIERA televizyonlarda izlemek de kolay. Fotoğraf makinenizdeki kartı televizyona yerleştirerek görüntüleri 3 boyutlu olarak izlemek mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun